O AUTORCE

    Magdalena, entuzjastka prostoty, ładnych wnętrz i podróży. Roztrzepana idealistka. Obecnie uczennica drugiej klasy gimnazjum w pewnej miejscowości w Wielkopolsce. 

    Jestem miłośniczką fotografii, aparat jest dosłownie przyklejony do moich rąk, sama chętnie podejmuję się nowych wyzwań związanych z fotografią. Od zawsze kocham też wszelakiego rodzaju przemeblowania, remonty, projekty wnętrz i tym podobne. Mogę godzinami układać kilka przedmiotów na jednej półce - nie odpuszczę póki nie stwierdzę, że wygląda idealnie. Taka ze mnie mała perfekcjonistka
    Od zawsze fascynują mnie podróże, te bliskie jak i te dalekie. Na mojej liście miejsc do zwiedzenia, znajdują się nawet te najbardziej tropikalne i niemalże niemożliwe podróże. 

             Inspiruje mnie wszystko. Architektura, fotografia, moda, książki, słowa, muzyka, natura... 

  Właśnie dlatego powstał ten blog. Moje małe, niemal niezauważalne miejsce w sieci. A w ogóle niewidoczne w całym wszechświecie. Moja strefa do dzielenia się tym wszystkim z innymi ludźmi. Co tutaj robię? Zarażam optymizmem, motywuję, organizuję, pokazuje nowe rzeczy. A przynajmniej się staram - jak mi to wychodzi? Zostań i oceń.

7 INSPIRUJĄCYCH KONT NA INSTAGRAMIE #PL

Instagram to zdecydowanie moje ulubione źródło inspiracji. Zaglądam na niego kilkanaście razy dziennie w poszukiwaniu mojej dziennej dawki...